Koupelny Říha - Komplexní stavební práce,
rekonstrukce, renovace, zednické práce, stavby na klíč

O firmě

obr Provádíme komplexní stavební činnost, tzn. Zabýváme se i výstavbou nových budov, zejména RD a to výhradně takzvaně „na klíč“. Dodáváme všechny potřebná řemesla, zednické práce, obkladačské práce, montážní práce, sádrokartonářské práce, podlahářské práce, tesařské práce, pokrývačské práce, kominické práce, atd.Vodoinstalo

Nedílnou součástí většiny rekonstrukcí a staveb je montáž rozvodů vody a odpadů. Rozvody vody provádíme standartně z plastu (PPR), popř. z mědi nebo z nerezu. Venkovní rozvody z PE. Pro montáž odpadů používáme systém HT, popř. KG. Dále dodáváme kotle vč. montáže dle požadavku zákazníka, rozvody topení standartně z mědi, montáž radiátorů, montáž podlahového topení vč. projektu, kombinovaná vytápění, vložkování komínů, solární systémy, atd.


Malířské a natěračské práce

Malířské práce jsou prováděny výhradně štětcem a válečkem(nikoliv stříkáním) po předchozím ošetření podkladu dle potřeby, tzn. oškrábáním původní malby, penetrací, apod. Používáme polodisperzní a disperzní barvy Primalex, HET, Dulux, Düfa a další.


Elektro práce

Elektroinstalace je vždy prováděna dle současných platných norem, dle předběžného projektu a požadavku zákazníka. Dodávky prací jsou kompletní, včetně kompletací, montáže svítidel a revize.


Plyn

Rozvody plynu, resp. vnější a vnitřní plynové přípojky řešíme formou subdodávky od našich smluvních firem spolu s projektem a revizí.


Stavební materiály

Používáme kvalitní stavební materiály a stavební chemii s platným prohlášením o shodě, od našich stálých dodavatelů.
Zdící materiály - Keratherm, Ytong, Hebel, Winkelmann,Tondach Omítkové směsi - Cemix, Hasit, Baumit
Stavební chemie - Murexin, Schönox, Kiessel ,Mapei